Servisní smlouvy GoldenCOLD

Protože se koncoví zákazníci (ale i leasingové společnosti) začínají stále více zajímat o možnost paušálních servisních plateb za údržbu chladicích agregátů, tak bychom Vás rádi informovali, že jsme o tento typ smluv začlenili a rozšířili tak portfólio našich poprodejních služeb.

 

Jedná se o paušální smlouvy na dobu určitou uzavřenou mezi firmou Carrier Transicold ČR a koncovým zákazníkem. Tato smlouva je velice rozšířena po celém světě. Nabízíme dva typy smluv:

 

1) Vše v ceně - v ceně jsou opravy či garanční prohlídky provedené na chladírenských agregátech provedeny bezplatně. Ať už se jedná v rámci prohlídky či opravy o preventivní výměnu součásti nebo pouze provedení seřízení agregátu.)

Graf - vše v ceně

2) Údržba v ceně - v ceně jsou pravidelné servisní prohlídky.

Graf - údržba v ceně

Smlouvy mohou mít platnost na územní ČR nebo Evropy.

Tento program Vám umožní velice efektivně plánovat náklady související s provozem chladírenského agregátu a zamezí nahodilým jednorázovým výdajům. Zároveň je také díky programu optimalizována spolehlivost chladícího agregátu resp. spolehlivost a obchodní garance přepravy zboží.

Smlouvu je možné uzavřít na chladírenský agregát do půl roku od uvedení do provozu a to na dobu určitou v rozsahu 1 roku až 8 let. Paušální poplatek se platí měsíčně (lze domluvit i jinak), pokud dojde k překročení provozního času jednotky za rok provozu doúčtovává se poplatek za překročení (poplatek je účtován za každou jednu motohodinu provozu nad rámec domluveného provozního limitu chladírenského agregátu).

Kalkulaci servisního kontraktu Vám velice rádi vypracují naši obchodní zástupci v rámci cenové nabídky na chladicí agregát.

Novinky v e-shopu

Nově naleznete v naší nabídce také následující zboží:

Novinky Novinky

Kontakt

SERVIS CHLAZENÍ s.r.o.

Oplot 112, 334 01 Přeštice

Provozovna:
Areál Osona Plzeň
Slovanská Alej 32, Plzeň

tel.: 724 537 672, 602 160 321

vyrobilo AG25 2012

Transportní chlazení,
klimatizace a chladiče kapalin,
tepelná čerpadla