Klimatizace a chladiče kapalin

Carrier je největší organizací na světě, která se zavazuje k výzkumu a vývoji v oblasti klimatizace vzduchu. Základem pro kvalitu života stávajících a budoucích generací je ochrana životního prostředí. Úkolem je toto zkombinovat s neustálým ekonomickým růstem, a to způsobem, který je udržitelný po dlouhé období. Vize společnosti Carrier nebyla změněna po více jak jedno století: vytvořit ideální vnitřní klima nezávislé na počasí. Každých 8 sekund se na světě instaluje jedna klimatizace Carrier.

 

Strategickými principy společnosti Carrier je pokroková konstrukce a technologie, spolehlivost, předprodejní a poprodejní služby. Široký rozsah výrobků nabízí řešení pro každý typ instalace: od bytové přes komerční až po průmyslové. Výsledkem je, že Carrier je vždy schopen nabídnout nejlepší řešení. Součástí všech výrobků a systémů společnosti Carrier je garance kvality a spolehlivosti. Výrobky a systémy procházejí rozsáhlými testy, jako je např. 10 minutový funkční test systému, který se provádí před jeho expedicí. K ověření bezpečnosti výrobků, správnosti poskytovaných údajů a plnění náročných norem provozního použití jsou produkty také certifikovány většinou mezinárodních organizací. Tím je zaručeno, že zákazník obdrží bezpečný a spolehlivý výrobek.

 

Systém řízení kvality ovzduší a klimatu společnosti Carrier je využíván v mnoha prestižních budovách po celém světě. S více jak 100letou zkušeností a neustálým vývojem je značka Carrier vnímána a respektována jako spolehlivý partner pro jakoukoliv aplikaci. Alexandrijská velká knihovna (Egypt), Expo v Singapuru, Galleria degli Uffizi (Florencie, Itálie), Sixtinská kaple (Vatikán, Itálie), Beijing Palace Museum (Čína), Tate Modern Gallery (Londýn, VB), Palacio Baluarte (Pamplona, Španělsko), automobilový okruh Monza (Itálie), museum Acropolis (Atény, Řecko), TAIP EI (nejvyšší budova světa) - jen několik málo prestižních instalací značky Carrier po celém světě.

Novinky v e-shopu

Nově naleznete v naší nabídce také následující zboží:

Novinky Novinky

Kontakt

SERVIS CHLAZENÍ s.r.o.

Oplot 112, 334 01 Přeštice

Provozovna:
Losiná 524
332 04

tel.: 724 537 672, 602 160 321

vyrobilo AG25 2012

Transportní chlazení,
klimatizace a chladiče kapalin,
tepelná čerpadla